Świat przyrody to niekończące się źródło tematów i inspiracji. To świat pełen różnorodności, ulotnych zjawisk, osobliwych form i struktur. Odkrywam go niespiesznie, po swojemu...; nadając mu od czasu do czasu jakąś formę filmową lub fotograficzną.

Realizacje filmowe

Dzika przyroda to niekończące się źródło tematów i inspiracji. To świat pełen różnorodności, ulotnych zjawisk, osobliwych form i struktur. To fascynująca sieć powiązań i zależności.  Odkrywam go niespiesznie, po swojemu, nadając mu od czasu do czasu jakąś formę filmową.

„Cząstka Podlasia”

prod. 2014,  37 min.

Film dokumentalny, a w zasadzie 38-minutowa impresja filmowa operująca wyłącznie muzyką i obrazem. Jest to swego rodzaju podróż, ukazująca unikalne walory przyrodnicze, różnorodność kulturową oraz magię Podlasia i wschodnich zakątków Polski.

„PULS zasil się naturą”

prod. 2017,  0:44 sec.

Spot filmowy reklamujący tzw. platformę PULS;  przestrzeń gdzie online można zanurzyć się w obrazach i dźwiękach nieskażonej podlaskiej przyrody.

„ŁPKDN – CZTERY PORY ROKU”

prod. 2019,   38 min.

Film dokumentalny o przyrodzie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi

„ŁPKDN – CZTERY PORY ROKU”

prod. 2019,  2 min. 

Zwiastun filmu o przyrodzie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.

„Odkrywaj Podlaskie”

prod. 2018,  6:41 min.

Spot filmowy na potrzeby kampanii „Podlaskie – zasil się naturą” na zlecenie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej

Total: